Opinie klientów

Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować MM Foto Pasja za współpracę. Dzięki Wam najpiękniejszy moment naszego życia został uchwycony w przepiękną pamiątkę! Praca z Wami to czysta przyjemność. Każda nasza prośba oraz sugestie nie stanowiły dla Was najmniejszego problemu, wszystko zostało od A do Z wykonane jak tylko sobie tego wymarzyliśmy. Nawet pogoda zarówno nam jak i Wam w tym nie przeszkodziła.. :) Wasza pomoc była nieoceniona pod każdym względem! Jesteśmy zadowoleni z wyboru i na każdym kroku będziemy polecać :) bardzo miła atmosfera tylko ułatwiła nam wszystkim dodatkowo współpracę! Ogromne zaangażowanie, mnóstwo ciekawych pomysłów, wychwycenie najciekawszych ujęć, przepiękne zdjęcia.. czego chcieć więcej? :) Życzymy dalszym sukcesów i pomyślności. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za to, że dzięki Wam możemy wciąż wracać do tego dnia, który w naszym życiu zmienił wiele :)

 

Monika i Mariusz.

.....................................................................................................................
Mieliśmy przyjemność w tym  roku skorzystać z usług Państwa Szczepek. Spędziliśmy z nimi najważniejszy i najpiękniejszy moment w naszym życiu - Ślub.
Profesjonalne podejście i uśmiechy Pani Magdaleny i Pana Mariusza towarzyszyły nam w tym dniu.
Pierwsze na co się czeka po weselu to foto, ale już w krótkim czasie dostaliśmy telefon z wiadomością o tym, że zdjęcia gotowe i możemy je odebrać. Zdjęcia były śliczne!!! Na każdym zdjęciu było widać z jakim poświęceniem i miłością były tworzone. Ale bardzo pragniemy wyróżnić zdjęcia z sesji plenerowej, jesteśmy nimi zachwyceni! Są wyjątkowe, kolorowe i po prostu cudowne. :)
Daria&Marcin

......................................................................................................................

 

Trafiliśmy do Was z polecenia od znajomego, który również korzystał z Waszych usług w tak szczególnym dniu, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego. Od pierwszego spotkania wrażenie było MEGA POZYTYWNE! Profesjonalne zdjęcia, ciekawie uchwycone chwile, super podejście do Klienta! MM Foto Pasja to prawdziwi profesjonaliści, na dodatek z pasją! Goście ślubno-weselni po obejrzeniu zdjęć reagowali jednogłośnie:,, WOW! Te zdjęcia są fenomenalne! Kiedy one zostały zrobione, nawet tego nie widzieliśmy, a wyszliśmy jak gwiazdy filmowe! " Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów naszej współpracy z Wami, zarówno w dniu Naszego ślubu jak i podczas sesji plenerowej, która była cudownym doświadczeniem i świetną zabawą!
Szczerze polecamy wszystkim Parom - na pewno nie będziecie żałować!
A My z całego serca dziękujemy za kawał dobrej roboty i mamy nadzieję, że będziemy jeszcze mieli okazję spotkać się na innej sesji! J

 

Ewelina & Kamil - 6.06.2015

 

 

........................................................................

„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”

Henri Cartier-Bresson

Serdecznie dziękujemy fantastycznemu duetowi MM Foto Pasja za piękne zdjęcia, które podkreśliły wyjątkowość tego ważnego dla nas dnia.

Za ujęcia idealnie oddające emocje tamtych chwil.

Za świetną zabawę podczas sesji plenerowej

Za cudowny album, w którym zamknięte są te wszystkie wspomnienia.

Za bardzo udaną współpracę, profesjonalizm i wyczucie.

Dzięki Wam posiadamy przepiękną pamiątkę do której będziemy często wracać J

Paulina i Jakub Jaworscy

28.06.2014

.....................................................................................

Dzięki MM Foto Pasja - Fotografia najważniejszy dzień w naszym życiu stał się wyjątkowy... Dyskretna praca fotografów, a zarazem doskonałe wyczucie czasu pozwoliły na to, że na zdjęciach zostały uchwycone najpiękniejsze chwile. Profesjonalizm, elastyczność i świetne podejście do klientów to tylko część zalet naszych fotografów, których gorąco polecamy!!! Zdjęcia wyszły przepięknie i chętnie przeżylibyśmy to wszystko jeszcze raz z Wami :) :) :)

 

Sylwia i Sławek

......................................................................................................

JESTEŚCIE NAJLEPSI!

dziękujemy ślicznie za wspaniały reportaż z Naszego Najważniejszego dnia w życiu! Jeden z najlepszych wyborów jaki zrobiliśmy planując nasz ślub - było wybranie Was na naszych fotografów. :) Zdjęcia rewelacyjne, zachwyciły całą rodzinę. Atmosfera i profesjonalizm zarówno na ślubie i weselu, jak i na sesji ślubnej przerosły nasze oczekiwania. Było po prostu bosko! Jednym zdaniem - JESTEŚCIE NASZYM DREAM TEAM ! Dziękujemy i do zobaczenia na chrzcinach - w przyszłości :D

Patrycja i Robert

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Współpraca z MM Foto Pasja to wielka przyjemność oraz ogromny profesjonalizm. Zdjęcia są fenomenalne !!! Atmosfera podczas sesji była luźna i swobodna. Jeszcze przed robieniem zdjęć Państwo Szczepek uważnie wysłuchali naszych oczekiwań i spełnili je wszystkie co do jednego! Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazje pracować z MM Foto Pasja :)


Olga I Karol

 

...................................................................................................................

 

Państwo Szczepek w tym roku robili nam zdjęcia w czasie ślubu oraz na sesji w plenerze. Na ich ofertę trafiliśmy zupełnie przypadkowo w internecie, ale wyboru nie żałujemy i z czystym sercem możemy polecić współpracę z Panią Magdą i Panem Mariuszem. Polecamy szczególnie ze względu na:

- bardzo dobry kontakt (szybka wymiana maili, możliwość otrzymania zdjęć pocztą)

- uczciwość i jasne zasady (wszystko ustaliliśmy na początku i nie było żadnych niemiłych niespodzianek)

- elastyczność (dostosowanie do próśb i pomysłów Pary Młodej)

- bardzo taktowne zachowanie podczas samej uroczystości (brak nachalności z aparatem, wręcz niewidzialność, a mimo to "złapanie" w obiektywie wszystkich ważnych momentów- niesamowite!)

- dzięki temu, że Państwo Szczepek są niezwykle sympatyczni i mają wiele pomysłów nawet nam (nie lubiącym pozowania!) udało się dobrze bawić podczas sesji plenerowej

- sam efekt końcowy: jak dla nas super! (jakość zdjęć, papieru, dodanie ładnych płytek, albumu, dużego zdjęcia w antyramie)- pełen profesjonalizm

- stosunek ceny do jakości: baaardzo atrakcyjny :)

Dziękujemy i polecamy!

Olga i Maciej

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

Magdę & Mariusza  napotkaliśmy zupełnie przypadkowo wśród wielu internetowych ofert świadczących usługę fotografii ślubnej oraz pleneru. Przeglądaliśmy zdjęcia oraz jakość ich wykonania a następnie wykonywaliśmy telefony do poszczególnych osób w celu ustalenia szczegółów. Urzekło nas w rozmowie z Magdą jej uprzejme podejście do klienta oraz chęć doradzenia i współpracy. Zaryzykowaliśmy ;)) ... i podpisaliśmy umowę a następnie z wielkim strachem oczekiwaliśmy samego dnia zaślubin. Bardzo podobał nam się telefon ze strony Magdy w celu zapewnienia nas że wszystko będzie ok, abyśmy nie martwili się o przybycie. Następnie samo ustalenie godziny przybycia i zaczęcia pracy. Fotografowie byli do naszej dyspozycji od godziny 14:00 do 1:00 w nocy - tak jak to wcześniej ustaliliśmy. Oprócz tego, że byli niemal niezauważalni i właściwie na twarzach gości nie było widać skrępowania, to doskonale potrafili odnaleźć się w każdej ciekawej sytuacji, która została doskonale uchwycona w naszym albumie ślubnym. Zdjęcia mają "to coś", mają duszę i emocje. Pomimo stresu towarzyszącego nam w tym ważnym dniu Magda  i Mariusz rozbawiali całe towarzystwo tak, że samo fotografowanie było dla nas samą przyjemnością. Ślub minął, my dalej w szoku co to będzie.. i w końcu plener :D. Może i nie będziemy skromni ale tak dogadaliśmy się z Magdą i Mariuszem, że na podstawie naszych pasji stworzyliśmy wspólną wizje zdjęć, które z pewnością były najfajniejszym pomysłem a  wykonanie ich przez Magdę & Mariusza spowodowało, że spośród wszystkich sesji plenerowych naszych znajomych, naszą wszyscy byli zachwyceni. Fotografowie służyli nam na każdym kroku pomocą, zarówno na ślubie, gdzie podpowiadali nam co możemy fajnego zrobić, jak i później na plenerze. Zdjęcia i atmosfera uśmiechu, pomimo czterogodzinnej sesji plenerowej, towarzyszyła nam do samego końca. Fotografie, które otrzymaliśmy zaskoczyły nas tym, że możemy tak pięknie wyglądać na zdjęciach. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie! Pomysł i wykonanie perfekcyjne! Dziękujemy WAM!!! :)

 

P.S.  I na chrzest też będziemy rezerwować :D

Beata&Piotr

 

...............................................................................................................


Nasi Drodzy "fotografowie", Dzień naszego ślubu minął bardzo szybko. Oglądaliśmy zdjęcia zrobione przez Was już wiele razy a mimo to nadal odnajmujemy w nich coś co zostało uchwycone przez Was w idealnej chwili. Fotografie są piękne, naturalne, widać na nich prawdziwe emocje, momenty wzruszenia, radość gości. "Jak paparazzi"- powiedziała mama, "wiesz, że są ale nigdy nie wiesz gdzie!". Byliście praktycznie niewidoczni, co nie krępowało gości a tym samym zapewniliście pełną swobodę osobom fotografowanym. Magda i Mariusz jesteście niesamowicie sympatycznymi ludźmi, potraficie rozluźnić atmosferę, jesteście otwarci na propozycje a dla dobrego ujęcia jesteście w stanie wiele poświęcić. Jak najbardziej polecamy "MM Foto Pasja", spełniliście nasze oczekiwania. Jak tylko dorobimy się małego Maćka albo małej Moni, zlecenie macie murowane! ;) PS.: Mariusz podczas końcówki pleneru: " no mamy w końcu z 5 dobrych fotek", hah uważamy, że jest ich o wiele więcej! :) Pozdrawiamy Monika i Maciej...
..............................................................

Na Magdę i Mariusza trafiłam przypadkiem na allegro (więc nasza opinia jest w pełni bezstronna), a że spodobały mi się zamieszczone tam zdjęcia, umówiliśmy się na spotkanie. Już na pierwszym spotkaniu byliśmy pewni, że to "MM" Będą naszymi ślubnymi fotografami :). Współpraca świetna, bez stresu, bez kombinowania, bez niedomówień, bez treści małym druczkiem po prostu 100% profesjonalizm. Nigdy nie było problemu jeśli chodzi o terminy czy o godziny, kontakt nigdy nie był utrudniony, a wręcz przeciwnie. Na weselu byli "niewidoczni", a zdjęcia wyszły przepiękne, wszystko zauważyli i wszystko wyłapali :) Plener: jedna wielka dobra zabawa, z rewelacyjnym efektem. "MM Foto Pasja " - strzał w dziesiątkę, widać, słychać i czuć, że są to osoby które robią to z zamiłowaniem i pasją. A na domiar tego wszystkiego, to przesympatyczne małżeństwo, którego nie da się nie polubić :)
Ja będę prosić Magdę i Mariusz na pewno na każdą ważną uroczystość :)
POLECAMY z pełną odpowiedzialnością i pełną świadomością :)
Magda i Paweł


........................................................................................................
Dzięki Państwu Magdzie i Mariuszowi Szczepek mamy przepiękne zdjęcia z tego jedynego dnia jakim był Nasz Ślub :).
Każde zdjęcie ma w sobie ukryte emocje, które się czuje oglądając album i płyty :).
Zdjęcia są robione z sercem i ogromną pasją, potrafią swoim okiem uchwycić taki szczegół gdzie ktoś inny nawet by nie zauważył a to właśnie 
czyni Państwa Szczepek profesjonalistami w swojej pracy!
Zdjęcia są tak piękne że nie sposób powstrzymać łezki wzruszenia, przywołują wspomnienia z tego
najszczęśliwszego dnia w Naszym życiu.
Może ktoś pomyśli że nie jesteśmy obiektywni, w końcu to my byliśmy Parą Młodą na których wszyscy patrzyli i to my byliśmy w centrum
i przeżywaliśmy ten wyjątkowy dzień na swój sposób
 i z sentymentem oglądamy zdjęcia,
ale opinie naszych najbliższych jak też znajomych  potwierdzają nasze zdanie!!! :)

Z całą pewnością Państwo Szczepek są GODNI POLECENIA!!!!
Pozdrawiamy
Marta i Marcin

.................................................................

 Witam:)
Bardzo jesteśmy zadowoleni z sesji chrzcinowej Nikosia.
 Zdjęcia zostały zrobione inaczej, może mniej tradycyjnie-coś wyostrzone i zaakcentowane a coś mniej istotnego jest lekko rozmazane w tle-
 artystyczne spojrzenie i uchwycenie fajnych momentów tego ważnego dnia naszego synunia.
Polecamy:)
rodzice Nikodema

............................................................

Pani Magdo i Panie Mariuszu,  chcieliśmy Państwu bardzo serdecznie  podziękować za  reportaż  który dla Nas przygotowaliście.
Zdjęcia podobają się nie tylko nam ale również pozostałym członkom naszej rodziny.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za indywidualne podejście do Naszej uroczystości, 
za dyskrecję, za super ujęcia i za tak dużą  ilości zdjęć  dzięki którym  możemy sobie w pełni odtworzyć ślub i wesele.
 
Będziemy Państwa polecać Naszym znajomym. 
Dziękujemy  i pozdrawiamy - Iwona i Michał 
 ……………………………………………………………
 
Zdjęcia są przepiękne, jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni i na pewno będziemy 
Was polecać naszym znajomym, rodzinie, itd.
Może my jeszcze kiedyś skorzystamy przy komunii i drugich chrzcinach :)))
Bardzo dziękujemy.
 
Pozdrawiam
Monika

……………………………………………………………

Zaangażowanie, wspaniała atmosfera, przemiła obsługa, głowy pełne pomysłów …

Wynikiem mogą być tylko przepiękne zdjęcia :) i oczywiście nasze ogromne zadowolenie!

Z całą pewnością wrócimy do Państwa abyście ponownie w piękny sposób mogli zatrzymać na dłużej kolejne wyjątkowe chwile z naszego życia :)

Karolina i Krzysztof

.........................................................................

"Jesteśmy zadowoleni z pracy, którą wykonali Państwo Szczepek na

naszym ślubie, który odbył się w czerwcu. Ich pasja i zaangażowanie w

to co robią miała odzwierciedlenie w końcowym etapie Ich pracy, z

którego byliśmy bardzo usatysfakcjonowani. Na pewno skorzystamy z Ich

usług przy innych okazjach tak więc bardzo polecamy współpracę z Nimi.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

Iga i Norbert"

Pozdrawiamy

Iga i Norbert

...........................................................................

Firmę MMFOTOPASJA odnaleźliśmy w internecie był to strzał w 10. Na stronie urzekły nas piękne, zjawiskowe zdjęcia.

Już na pierwszy rzut oka widać było że robione są z pasją. Już od początku nawiązaliśmy ze sobą świetny kontakt :), co sprawiło że nasza współpraca była nie tylko w 100% profesjonalna ale także okazała się świetną zabawą.

Mariusz i Magda Szczepek sprawili że atmosfera na sesjach była wesoła i z sentymentem wspominamy wszystkie nasze przygody ;).

Pełen profesionalizm i podejście do klienta sprawiają że z czystym sumieniem polecamy firmę MMTOFOPASJA.

Pozdrawiamy i Polecamy Piotrek z Alą."

.........................................................................

MMfotopasja to solidna firma; umawialiśmy wszystko na telefon, precyzja, piękne zdjęcia,

satysfakcja i zadowolenie klienta - polecam

pozdrawiam

Anna

..........................................................................

"Do Państwa Szczepek trafiliśmy przypadkiem, szukając w ostatniej chwili fotografa na chrzest w internecie. Na stronie urzekł nas napis "...z miłości do zdjęć..." i postanowiliśmy zadzwonić. Okazało się, że mieliśmy ogromne szczęście, bo trafiliśmy na miłą i w 100% profesjonalna obsługę. Super szybki i rzetelny kontakt, zarówno telefoniczny jak i mailowy. Fotograf bardzo sympatyczny, taktowny, łatwo nawiązuje kontakt, a przede wszystkim ma ogromne wyczucie w fotografii. Dzięki Panu Mariuszowi mamy pełne uroku zdjęcia z chrzcin naszej córeczki, które zachwycają nie tylko nas, ale również naszą rodzinę i przyjaciół. Piękny album, który otrzymaliśmy będzie cenną pamiątką na długie lata. Dlatego z czystym sumieniem polecamy i bardzo dziękujemy! Marzena i Radek"

...............................................................